Zaloguj Zarejestruj

Motto:

Patrz oczyma, fotografuj sercem. (David duChemin)

Nasza misja

 • zatrzymać czas
 • przywołać wspomnienia
 • fantastycznie bawić i wzruszać ludzi

A więc kim jesteśmy ?

Ludźmi, których bawi i pasjonuje fotografia, jej obróbka i efekty jakie można dzięki niej uzyskać.

 • Są wśród nas ludzie:
  • młodzi i doświadczeni
  • po profesjonalnych szkołach i amatorzy
  • z dużym zapleczem zawodowym i tacy bez
  • pomysłowi a nawet wariaci
  • pasjonaci Adobe i zwykli użytkownicy
 • A wszyscy szukający w fotografii satysfakcji i radości.

A poza tym pasjonatami narciarstwa

pasjonaci narciarstwa

Zdjęcia

zdjeciaikon_wykonamy zdjęcia z każdej okazji - ślubu, komunii, spotkania towarzyskiego lub innej uroczystości. A potem przygotujemy album lub prezentację multimedialną.

Możemy także wykorzystać Twoje zdjęcia i przygotować je do dalszej prezentacji - pokazu slajdów, filmu, do książki lub kalendarza a także do odbitek w formie papierowej. 

Jeśli potrzeba wykonamy retusz starych, rodzinnych fotografii i je zdigitalizujemy na dysku CD  albo zeskanujemy stare papierowe fotografie, których negatywów już nikt nie odnajdzie.

czytaj dalej...

Książki

książkaało doceniana forma prezentu ale potrafi wywrzeć piorunujące wrażenie.
Książka - wydrukowana w jednym egzemplarzu ze wspomnieniami, zdjęciami i grafiką z okazji urodzin bliskiej nam osoby może być wyjątkowym zaskoczeniem i zakasować wszystkie inne prezenty. 

Wiadomo wszak, że: "Wspomnienie jest formą spotkania" (Khalil Gibran). Ty dajesz nam zdjęcia i teksty, my dodajemy swoje i przygotujemy gotowy do druku dokument pdf. I drukujemy dla Ciebie w dowolnych ilościach !

czytaj dalej...

Multimedia

filmikon_To dość szerokie pojęcie, pod którym mieszczą się wszelkie prezentacje multimedialne. Może to być pokaz slajdów albo film albo połączenie obu tych prezentacji. Pokaz slajdów to szczególny sposób prezentacji. Jeśli nie chcesz aby Twoi przyjaciele zasnęli na pokazie zdjęć daj nam to zrobić. My przygotujemy go w bardzo profesjonalnym programie do prezentacji zdjęć i filmów. Wymyślne przejścia, zaskakujące układy, ulubiony podkład muzyczny i Twoje zdjęcia pozostawią niezapomniane wrażenia.
Do tego możemy dodać każdy film, własny albo przygotowany przez nasz zespół. Film daje gigantyczne możliwości. Tu wyzwalamy naszą fantazję. Ty opowiadasz nam historię, dajesz zdjęcia, filmy i inne materiały a my przygotowujemy niezapomniany film - prezentację. Jeśli trzeba zrobimy dokrętki ze wskazanymi osobami.

czytaj dalej...

Muzyka

muzykaicon Muza, która towarzyszy nam przez całe życie. Któż z nas nie ma przyjemnych i niezapomnianych wspomnień związanych z muzyką. Ona otacza i kształtuje nas od kolebki po późną starość. Pozwala zapomnieć o trudach codziennego życia i przenosi w przestworza kreacji i dobrych doznań. No i zawsze są utwory, które pamiętamy i które towarzyszyły nam w przełomowych okresach życia. To właśnie one mogą być tłem Twojej prezentacji.

 czytaj dalej...

Who's Online

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Realizacje w Europie