Zaloguj Zarejestruj

Witamy w innyprezent.pl

Nasz team to zespół przygotowanych, pracujących razem osób o silnej motywacji realizacji wspólnej wizji i osiągania celów. Pracujemy dla radości naszych Klientów tworząc wesoły świat ich wspomnień z całego życia.”

Nasz podstawowy Zespół

Marysia

MarysiaPo ojcu odziedziczyła miłość do fotografii od najmłodszych lat a zaczynała na zajęciach w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie nauczyła sie zarówno podstaw fotografii jak i pracy w ciemni. Przez lata współpracowała z portalem Polibuda.info wykonując setki zdjęć na koncertach, wydarzeniach studenckich itp. Laureatka rożnych konkursów fotograficznych.

Regularnie fotografuje śluby, wesela i uroczystości rodzinne. W wolnym czasie pasjonatka kultury skandynawskiej, jazdy konnej i narciarstwa

 

Tomek

Tomek to nasz filmowiec. Z wykształcenia inżynier - artysta. Takie rzadkie połączenie owocuje dbałością o szczegóły i starannością wykonywanych prac przy jednoczesnym poczuciu estetyki i finezji. Z umysłem technicznym i sercem wrażliwym na sztukę podejmuje się coraz nowych wyzwań filmowych. Wychowany na planie filmowym. Zdobywał doświadczenie od niskobudżetowych filmów studenckich przez profesjonalny plan filmowy. Umiejętności operatorskie doszkalał w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Obecnie pracownik w koncernie telewizyjnym i niepoprawny entuzjasta wszelakich form filmowych. Gwarantuje nieszablonowe podejście, solidność, a przede wszystkim duży wkład serca w każdy realizowany projekt.

Piotrek

Z fotografią związany od najmłodszych lat. Pierwsze zdjęcia wykonywał w podstawówce lustrzanką ojca "Praktiflex". Pierwszy samodzielny zakup na zaksach za granicą to aparat fotograficzny Practica. Wtedy nieosiągalny w kraju. Potem ten i następne aparaty towarzyszyły przez całe życie. Autor kilku albumów z wypraw do dalekich, egzotycznych krajów. Twórca kilkudziesięciu prezentacji multimedialnych z okazji ślubów i urodzin.
Ukończył kilka kursów, m.in. amerykańskich, obsługi i wykorzystania programów Adobe. Biegły w obsłudze i zafascynowany takimi programami jak Photoshop, InDesign, PremierePro czy Encore.

Maciek

Od wielu lat zajmuje się zawodowo fotografią. Dzięki niezwykłej życzliwości i troskliwej opiece takich autorytetów jak Witold Dederko, Jan Sunderland, Lucjan Fogiel mógł wkroczyć do tej pięknej i ciekawej krainy.
Posiada uprawnienia w zawodzie fotografa potwierdzone przez Izbę Rzemieślniczą, oraz tytuł „fotografika” nadany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Jest autorem indywidualnych wystaw fotograficznych oraz uczestnikiem i laureatem konkursów fotograficznych w kraju i zagranicą. W Konkursie Fotografii Prasowej ’96 otrzymał nagrodę Front page Picture” przyznaną przez agencję Reuters.
Zatrudniony na stanowiskach; fotoreportera, szefa fotoreporterów, fotoedytora, wydawcy, pracował w RTV, Antenie, Stolicy, redakcji fotograficznej PAP, a także jako osobisty fotograf prezydenta RP. Wielokrotnie zasiadał w jury w krajowych i międzynarodowych konkursach fotograficznych.