Dodaj opinię
Małgosia
16-03-17, 21:38
Dostałam jedyny w swoim rodzaju prezent, książkę o sobie, i to w dniu ślubu, drugiego ślubu, w bardzo dojrzałym wieku.
Prezent niezwykły, bo moje życie zostało opisane piosenkami (tekstami pięknych i mądrych piosenek), które odnosiły się do danego etapu w życiu, miejsca, chwili… Wszystko udokumentowane oczywiście zdjęciami.
Wróciły wspomnienia, pociekły łzy wzruszenia i poczułam te charakterystyczne ciepło w sercu.
Książka cudnie wydana, na eleganckim papierze, genialnie zredagowana. Jedyna taka na rynku i jedyna w swoim rodzaju.
Piotruś, autor projektu, wykazał się nie tylko wielką pomysłowością, znajomością tematu i muzyczną wiedzą, ale też ogromnym wyczuciem i wrażliwością.
Taki prezent ma bezcenną wartość dla ofiarowanego. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego dla kogoś, kto jest Wam bardzo drogi, dla przyjaciela, dzieci… pomyślcie o czymś takim, a Piotrek wyczaruje dla Was takie szczególne i unikalne CACKO. Polecam z całego serca.
MM
11-06-16, 10:17
Bardzo polecam profesjonalne usługi Pana Piotra, zwłaszcza tym, którzy mają jakieś stare zdjęcia, garść wspomnień i ochotę , żeby to ocalić i/lub udostępnić innym, a nie bardzo wiedzą jak to zrobić. Pan Piotr bardzo mi pomógł, poukładał tekst i zdjęcia, wpasował w ramy książki i strony wszystkie stare fotografie, zajął się całą produkcją. Wyszło z tego takie dzieło, że moja własna siostra patrzy na mnie jak na zjawisko. Szczerze polecam!
krzysztof
10-04-16, 09:20
To był strzał w dziesiątkę. Książka pod niebanalnym tytułem 'Ujrzałem Kometę na Niebie Szerokim", którą dostałem w prezencie w 60-tą rocznicę urodzin sprawiła mi ogromną frajdę. Z przyjemnością czytałem dowcipne komentarze wierszyki i aforyzmy ilustrowane licznymi fotografiami przedstawiającymi mniej lub bardziej przełomowe momenty mojego życia. Dzięki temu mogłem się przejrzeć w oczach i umysłach moich najbliższych i przyjaciół, i w ten sposób dowiedzieć się czegoś więcej o sobie.
W jaki sposób udało się p. Piotrowi wydobyć tyle inwencji, a często i artyzmu, ze wszystkich osób które współtworzyły książkę pozostanie jego tajemnicą. Do tego świetne pomysły formalne i profesjonalna szata graficzna. Chapeau bas!
pierre
08-02-16, 17:47
Fajna kniga, którą napisałeś dla nowożeńców. Będzie pamiatka na całe życie.
Michal
12-05-17, 19:51
Dostaliśmy od Pana Piotra jako prezent ślubny wspaniałą prezentację multimedialną - bardzo dobrze przygotowany i zrobiony z przymróżeniem oka pokaz zdjęć przedstawiający nasze życie i historie. Prezentację z dużą przyjemnością oglądali wszyscy goście na naszym weselu. Bardzo dziękujemy i polecamy!
Guest
27-03-17, 10:23
Widziałem kilka produkcji Piotra, jedną sam zamówiłem, a jednej byłem bohaterem, bo zamówiła ją moja żona na okrągłe urodziny. Nigdy nie byłem zawiedziony - to bardzo mało powiedziane! Bo byłem oczarowany i zachwycony.
Najpierw wspomnę o rzeczach mniej ważnych: o nadzwyczajnym poziomie merytorycznym prezentacji, która ma bogaty, spójny, pełen dyscypliny scenariusz, misterną konstrukcję. Wszystko co widzimy i słyszymy służy opowieści o człowieku, który jest jej głównym bohaterem, nic nie jest przypadkowe, żadne zdjęcie, żaden takt muzyczny, ani jedno słowo nie jest zbyteczne, a w niektórych prezentacjach były także elementy gry aktorskiej z wymyślonymi, prześmiesznymi tekstami satyrycznymi na mistrzowsko komicznym poziomie.
Jest tam wszystko co potrzebuje każde, najmniejsze nawet dziełko: temat, bohater, do którego Piotr zabiera się z reporterską przenikliwością, konstrukcja i emocje. I to jest właśnie najważniejsze - na emocjach autor tych prezentacji potrafi grać jak wirtuoz, korzysta ze wszystkich dostępnych narzędzi, żeby się dokopać do tego, co w życiu człowieka najważniejsze, poznaje go wnikliwie, fedruje rodzinne pamiątki, fotografie, filmy, dokumenty i ludzką pamięć, aby na tych emocjach zagrać, aby je wywołać, abyśmy jeszcze raz doświadczyli tego, co być może już raz przeżyliśmy. Smutek, żal, radość , wzruszenie, świadomość przemijania, upływu czasu, a bywa, że złość na przemian z napadami śmiechu.
Bo przecież po to wszystko to wymyśliliśmy, żeby przeżywać emocje, po to ludzie robią zdjęcia, kręcą filmy, po to wymyślili instrumenty, nuty, pismo, druk, farby i atrament - po to jest sztuka, właśnie po to żeby zapisywać i jeszcze raz przeżywać emocje - tyle że Piotr potrafi, korzystając ze wszystkich tych nośników, wszystkich form wypowiedzi, przekazu, na jednej palecie, płótnie, na jednej partyturze zbudować misterne dziełko, dzieło, arcydzieło bez mała doskonałe.
Jacek Hugo-Bader, pisarz i reporter
Małgosia
12-07-16, 13:17
Odszedł ktoś mi ogromnie bliski. Za szybko, za wcześnie. Chciałam pokazać rodzinie, bliskim, jak wspaniałą osobą była moja ciocia. W swoich archiwach miałam stare zdjęcia i trochę materiałów zgromadzonych z rodzinnych uroczystości. Wszystko jak to bywa albo słabej jakości, albo zniszczone. Szukałam kogoś kto ze zrozumieniem podejdzie do mojego pomysłu i przygotuje film/prezentację. Czasu było bardzo mało. Znajomi polecili pana Piotra, twierdząc, że tylko On potrafi coś tak osobistego i wyjątkowego zrobić. Nie mylili się, Pan Piotr mając niewiele wskazówek ode mnie, kiepskie zdjęcia, praktycznie brak wizji, co tak naprawdę chcę, w jakiej kolejności i z jaką muzyką, dokonał cudu. Gotowy materiał przerósł moje oczekiwania. Muzyka genialnie do wszystkiego dobrana. Perfekcyjnie dopracowane detale.
Po pogrzebie wszyscy rodzinnie oglądaliśmy tę filmową pamiątkę, z ogromnym wzruszeniem. Po policzkach wielu z nas niezależnie od wieku i płci polały się łzy. Wiele osób dzięki tej prezentacji dowiedziało się innej historii o swojej żonie, mamie, cioci, babci… Wielu z nas znalazło siebie na prezentowanych zdjęciach. Jeszcze nikt w rodzinie takiej prezentacji nie miał. Tę filmową pamiątkę będziemy mieli wszyscy, do końca naszych dni. Tak chciałam.
To naprawdę sztuka przygotować coś takiego. Pan Piotr to niezwykły człowiek, w swoją pracę wkłada moc zaangażowania, wrażliwość i serce.
Polecam – jeśli tylko szukacie czegoś nietuzinkowego na różne okazje, brak Wam pomysłu – to Pan Piotr wyczaruje dla Was najlepszy na świecie - ten „inny prezent”. Ja już mam w głowie kolejne zamówienia.
Małgorzata i Andrzej
25-05-16, 19:29
W ramach prezentu ślubnego dla chrześniaka męża zamówiliśmy u Pana Piotra w calkowitej tajemnicy przed wszyskimi prezentację multimedialną. Dostarczylismy zdjęcia (nie najlepszej jakości, z których Pan Piotr zrobił majstersztyk)i, stare filmiki oraz zebraliśmy od rodziny i znajomych różne historie z ich życia. Pan Piotr po przeprowadzonym wywiadzie przedstawił wzruszającą historię ich miłości ilustrowaną zabawnymi tekstami, ciekawie opracowanym zdjęciami z fantastycznym podkładem muzycznym. Przez pół godziny para młoda i wszyscy goście oglądali film z ogromnym zainteresowaniem i rozbawieniem. Potem była kilkunastominutowa owacja na stojąco. Wzruszeni nowożeńcy powiedzieli, że był to najlepszy prezent ślubny. Do tego dostali drugą bardzo osobistą wersję, którą była przeznaczona tylko dla nich. Bardzo dziękujemy. Pełen profesjonalizm. Polecamy.
Weronika
17-04-16, 19:57
W ramach prezentu ślubnego dostaliśmy od Pana Piotra wspaniałą prezentację - pokaz naszych zdjęć ze ślubu i wesela. Prezentacja jest bardzo starannie przygotowana, z muzyką, efektami i dobrym wyborem zdjęć - wraz z retuszem:) Była dla nas cudowną niespodzianką, a także miłym prezentem dla naszych bliskich. Bardzo dziękujemy!
danuta
10-04-16, 12:15
Były moje 60-te urodziny. Z jednej strony człowiek cieszy się że dożył, a z drugiej wolałby o tym nie pamiętać. Rodzinka i przyjaciele przygotowali na tę okoliczność, ku mojemu zaskoczeniu, suprise party. Bawiliśmy się świetnie, ale gwożdziem programu był pokaz filmu zmontowanego po mistrzowsku ze zdjęć i przezabawnych scenek. Film był wymyśloną przez autora piękną opowieścią o moim dziciństwie,młodości, aż po dzień dzisiejszy. Cudowne zaskoczenie, dużo humoru,fantazji i przepięknej muzyki. Fajnie jest powspominać stare, dobre czasy. Tyle niesamowitych wspomnień w pigułce. Film poruszył mnie dogłębnie i przywołał lawinę wspomnień. Uściski gorące dla autora filmu- Pana Piotra. Dziękuję za miłe mojemu sercu wzruszenie.
Magda
07-04-16, 19:56
Cudowna prezentacja,która zaskoczyła mnie ogromnie i bardzo wzruszyła. Wspaniała pamiątka!!!